IHSA Class 3A Sectional - Boys

Leroy Oakes Forest Preserve, St. Charles, IL

Oct. 31, 2009

42 degrees, 60% humidity
Results by RealTiming Inc.

Use the Find option of your Web Browser to find the performance of a specific individual or team.

PLACE TEAM                POINTS  PLACES OF FINISHERS              AVG. TIME SPREAD

  1 Naperville (North)       85    1    3   24   27   30   42   62  16:35.2  1:14.4
  2 Wheaton (W. Warrenvil    92   14   17   19   20   22   29   59  16:46.2  0:15.2
  3 Wheaton (North)         104    4    5   16   31   48   68   76  16:41.9  1:10.1
  4 St. Charles (North)     118   12   13   23   33   37   50   81  16:53.2  0:31.6
  5 Geneva                  137    7    8   39   40   43   46   72  16:52.0  1:00.9
  6 Carpentersville (Dund   195    2   11   36   67   79  108  116  17:02.5  1:56.2
  7 Machesney Park (Harle   201   26   35   38   49   53   57  125  17:12.6  0:25.5
  8 Aurora (West)           215   18   28   47   58   64   91  139  17:14.2  0:52.6
  9 Rockton (Hononegah)     239    9   25   60   71   74   77  107  17:17.4  1:17.2
 10 West Chicago (H S )     296   10   45   56   90   95   96  115  17:28.5  1:34.1
 11 Batavia                 308   32   34   61   88   93  101  105  17:33.6  0:57.9
 12 Glen Ellyn (Glenbard    326   21   51   70   87   97  106  124  17:37.0  1:14.4
 13 Naperville (Central)    333    6   69   78   86   94   98  112  17:34.6  1:47.5
 14 Aurora (Waubonsie Val   342   15   63   73   89  102  126       17:38.2  1:30.5
 15 Crystal Lake (South)    392   65   66   75   83  103  111  133  17:51.0  0:37.0
 16 St. Charles (East)      422   52   84   85   92  109  114  117  17:55.7  0:57.3
 17 Algonquin (Jacobs)      440   55   80   82  104  119  120  123  18:01.1  1:11.5
 18 Elgin (H S )            472   41   54  122  127  128  132  138  18:20.1  1:49.4
 19 Rockford (Boylan)       522   44  110  118  121  129  135  137  18:25.6  1:50.1
 20 Huntley                 573   99  100  113  130  131  134  136  18:37.5  1:05.6
Individuals
  ID#  PLACE          FINISHER          TIME


1. Naperville (North)
  421     1  Tyler Jermann, Sr          15:50.5  
  420     3  Bob Guthrie, Sr            16:02.0  
  418    24  Nick Drendel, So           16:57.4  
  426    27  Chris Woodward, Sr         17:01.1  
  422    30  Karsten Jurkiewicz, So     17:04.9  
  415    42  Ben Becker, Sr             17:17.9  
  423    62  Charlie McKeown, Jr        17:31.7  
Total Time = 82:55.7     Total Places = 85

2. Wheaton (W. Warrenvil
  492    14  Matthew Mazzoni, Sr        16:39.9  
  490    17  Keenan Havey, Jr           16:44.5  
  495    19  Aaron Peck, Sr             16:45.5  
  489    20  Ryan Frederickson, Sr      16:46.0  
  488    22  Nicholas Casa, Sr          16:55.1  
  493    29  Matthew McAndrews, Sr      17:04.4  
  497    59  Colin Zimmerman, Sr        17:28.8  
Total Time = 83:50.7     Total Places = 92

3. Wheaton (North)
  484     4  James Waterman, Sr         16:11.0  
  483     5  Jake Waterman, Sr          16:11.1  
  485    16  Daniel Woldesilassie, Sr   16:40.0  
  479    31  Sam Hoffman, So            17:06.3  
  474    48  Aidan Askin, So            17:21.1  
  475    68  Logan Blair, Sr            17:39.5  
  478    76  Ryan Gorup, Sr             17:48.3  
Total Time = 83:29.4     Total Places = 104

4. St. Charles (North)
  459    12  Ryan Senci, Jr             16:37.1  
  461    13  Kyle Zankowski, Sr         16:38.0  
  455    23  Peter Johnson, Sr          16:55.2  
  458    33  Will Novorolsky, Sr        17:07.0  
  460    37  Brad Wheeler, Sr           17:08.6  
  451    50  Billy Clink, So            17:22.3  
  457    81  Kyle Kuczynski, Sr         17:53.6  
Total Time = 84:25.8     Total Places = 118

5. Geneva
  367     7  Kevin Sparks, Sr           16:17.8  
  365     8  Kevin McDowell, Jr         16:18.9  
  357    39  Ryan Ahern, Jr             17:11.8  
  366    40  Justin Rodriguez, Sr       17:13.1  
  360    43  Connor Bartel, Jr          17:18.7  
  359    46  Peter Archibald, So        17:20.2  
  361    72  Eric Blake, Sr             17:44.5  
Total Time = 84:20.1     Total Places = 137

6. Carpentersville (Dund
  326     2  Anthony Manfrin, Jr        15:56.3  
  328    11  Nathan Prom, Sr            16:36.9  
  324    36  Jon Keable, Jr             17:08.3  
  332    67  Mike Wiechmann, Sr         17:38.9  
  327    79  Robert Medina, Jr          17:52.4  
  322   108  Jon Clark, Sr              18:20.8  
  331   116  Ryan Smith, Jr             18:32.6  
Total Time = 85:12.5     Total Places = 195

7. Machesney Park (Harle
  399    26  Nick Miller, So            16:59.0  
  392    35  Chris Beaupre, So          17:07.9  
  402    38  Cameron Reed, So           17:09.7  
  394    49  Shadly Diab, Sr            17:21.8  
  393    53  Nick Coyne, So             17:24.5  
  395    57  Robert Garrison, Sr        17:26.8  
  401   125  Chandler Poppen, Fr        18:52.9  
Total Time = 86:02.6     Total Places = 201

8. Aurora (West)
  304    18  Matt Muth, Jr              16:45.0  
  303    28  Steve Loran, Jr            17:01.2  
  299    47  David Herrera, Sr          17:20.5  
  306    58  Josh Robinson, So          17:27.0  
  305    64  Nate Pealstrom, So         17:37.6  
  298    91  Omar Gomez, Fr             17:59.5  
  297   139  Ryan Bartell, Jr           21:16.5  
Total Time = 86:11.1     Total Places = 215

9. Rockton (Hononegah)
  443     9  Kevin Jacobs, Sr           16:29.3  
  447    25  Dragan Simic, So           16:57.6  
  441    60  Ryan Ballard, Sr           17:29.5  
  444    71  Blake Miglin, Sr           17:44.3  
  446    74  Jacob Schoff, Sr           17:46.4  
  449    77  Jackson Wells, So          17:48.4  
  445   107  Tyler Randolph, Jr         18:19.7  
Total Time = 86:27.0     Total Places = 239

10. West Chicago (H S )
  472    10  Gunnar Sterne, Jr          16:31.4  
  469    45  Derrik Pietrobon, Jr       17:20.1  
  470    56  Mike Russo, Sr             17:26.3  
  467    90  Evan Morgan, Sr            17:59.3  
  468    95  Dj Muzzy, Sr               18:05.5  
  462    96  Roberto Campos, So         18:06.6  
  471   115  Brent Smith, Sr            18:30.7  
Total Time = 87:22.4     Total Places = 296

11. Batavia
  315    32  Matt Lash, Jr              17:06.9  
  318    34  Mike Redmond, So           17:07.2  
  319    61  Sam Stoner, Sr             17:30.4  
  313    88  Trevor Hollis, Fr          17:58.9  
  310    93  Kevin DiVerde, Sr          18:04.8  
  309   101  Andrew Alcott, Sr          18:09.2  
  312   105  Kevin Gray, Sr             18:17.0  
Total Time = 87:48.1     Total Places = 308

12. Glen Ellyn (Glenbard 
  379    21  Alex Stockwell, Sr         16:53.2  
  371    51  Nate Evans, Sr             17:23.0  
  374    70  Mike Lederhouse, So        17:44.0  
  373    87  Ken Leaf, So               17:57.2  
  380    97  Brad Wyatt, Jr             18:07.5  
  375   106  Will Lindstrom, Fr         18:18.2  
  370   124  Andrew Erwin, Jr           18:49.7  
Total Time = 88:04.8     Total Places = 326

13. Naperville (Central)
  406     6  Mitch Gilbert, Sr          16:17.5  
  414    69  Sam Welu, Jr               17:42.2  
  409    78  Matt Stern, Fr             17:51.0  
  410    86  Forrest Thayer, So         17:57.2  
  413    94  Chris Weiland, Fr          18:05.0  
  405    98  Paul Chae, Jr              18:08.4  
  412   112  Luke Valentine, Jr         18:24.1  
Total Time = 87:52.7     Total Places = 333

14. Aurora (Waubonsie Val
  289    15  David Groeber, Jr          16:39.9  
  285    63  Joe Brant, Jr              17:36.8  
  286    73  Jon Cuzzone, Jr            17:44.7  
  287    89  Shenil Dodhia, Sr          17:59.1  
  294   102  Eric Pembrook, So          18:10.4  
  292   126  Bornell Nicholson, Jr      18:56.5  
Total Time = 88:10.7     Total Places = 342

15. Crystal Lake (South)
  338    65  David Lundine, Sr          17:38.1  
  336    66  Brian Keogh, Sr            17:38.5  
  341    75  Brian Roesslein, So        17:47.3  
  342    83  John Ryan, Sr              17:56.3  
  340   103  Alex Ortega, Jr            18:15.0  
  337   111  Jason Liuzzi, Sr           18:22.8  
  334   133  Andrew Hubbard, Jr         19:20.8  
Total Time = 89:15.0     Total Places = 392

16. St. Charles (East)
  270    52  Mike Rykoskey, Jr          17:23.9  
  272    84  Jake Zahn, Sr              17:56.4  
  267    85  Tim Johnson, Sr            17:56.5  
  269    92  Jake Osborne, Sr           18:00.2  
  262   109  Jared Eads, Sr             18:21.2  
  266   114  Mark Hayes, Sr             18:25.1  
  264   117  Mike Faith, Sr             18:34.7  
Total Time = 89:38.1     Total Places = 422

17. Algonquin (Jacobs)
  277    55  William Hennessy, So       17:25.5  
  283    80  Keith Schumacher, Sr       17:53.2  
  279    82  Josh Kranz, Sr             17:54.5  
  275   104  Nick Ellingson, Jr         18:15.3  
  278   119  Alex Johnson, Jr           18:36.9  
  274   120  Dan Carey, Jr              18:38.2  
  280   123  Erik Melchers, Sr          18:46.2  
Total Time = 90:05.1     Total Places = 440

18. Elgin (H S )
  351    41  Ricardo Mancha, Sr         17:17.0  
  345    54  Jose Duarte, Sr            17:25.3  
  355   122  Thomas Small, Sr           18:45.7  
  349   127  Zachary Frerichs, Sr       19:06.4  
  348   128  Michael Frerichs, Sr       19:06.4  
  347   132  Rodrigo Flores, Sr         19:14.5  
  350   138  Nathan Hasken, Fr          20:41.8  
Total Time = 91:40.5     Total Places = 472

19. Rockford (Boylan)
  435    44  Matthew Melloch, Jr        17:19.5  
  431   110  Alec Filak, Jr             18:22.5  
  428   118  David Bohn, Sr             18:36.8  
  429   121  Mark Chapman, Sr           18:39.8  
  437   129  Austin Walsh, Sr           19:09.5  
  438   135  Piotr Zasdny, Jr           19:26.3  
  433   137  Ben Logli, Sr              20:27.0  
Total Time = 92:07.9     Total Places = 522

20. Huntley
  381    99  Aaron Bengtson, Jr         18:08.4  
  388   100  Joe Mollica, Sr            18:08.6  
  390   113  Eric Wiedenfeld, Sr        18:24.8  
  384   130  Coty Claudio, Sr           19:11.9  
  382   131  Dakota Cahill, Sr          19:14.0  
  383   134  Dan Carlson, Sr            19:22.1  
  389   136  Matt Velazquez, Jr         19:27.2  
Total Time = 93:07.4     Total Places = 573
              TEAM
  ID#  PLACE SCORE          FINISHER          TIME        TEAM         

Top

421 1 1 Tyler Jermann, Sr 15:50.5 Naperville (North) 326 2 2 Anthony Manfrin, Jr 15:56.3 Carpentersville (Dund 420 3 3 Bob Guthrie, Sr 16:02.0 Naperville (North) 484 4 4 James Waterman, Sr 16:11.0 Wheaton (North) 483 5 5 Jake Waterman, Sr 16:11.1 Wheaton (North) 406 6 6 Mitch Gilbert, Sr 16:17.5 Naperville (Central) 367 7 7 Kevin Sparks, Sr 16:17.8 Geneva 365 8 8 Kevin McDowell, Jr 16:18.9 Geneva 443 9 9 Kevin Jacobs, Sr 16:29.3 Rockton (Hononegah) 472 10 10 Gunnar Sterne, Jr 16:31.4 West Chicago (H S ) 507 11 Jerry Olp, Sr 16:36.2 Lisle (Benet Academy) 328 12 11 Nathan Prom, Sr 16:36.9 Carpentersville (Dund 459 13 12 Ryan Senci, Jr 16:37.1 St. Charles (North) 461 14 13 Kyle Zankowski, Sr 16:38.0 St. Charles (North) 492 15 14 Matthew Mazzoni, Sr 16:39.9 Wheaton (W. Warrenvil 289 16 15 David Groeber, Jr 16:39.9 Aurora (Waubonsie Val 485 17 16 Daniel Woldesilassie, Sr 16:40.0 Wheaton (North) 490 18 17 Keenan Havey, Jr 16:44.5 Wheaton (W. Warrenvil 304 19 18 Matt Muth, Jr 16:45.0 Aurora (West) 495 20 19 Aaron Peck, Sr 16:45.5 Wheaton (W. Warrenvil 489 21 20 Ryan Frederickson, Sr 16:46.0 Wheaton (W. Warrenvil 379 22 21 Alex Stockwell, Sr 16:53.2 Glen Ellyn (Glenbard 488 23 22 Nicholas Casa, Sr 16:55.1 Wheaton (W. Warrenvil 455 24 23 Peter Johnson, Sr 16:55.2 St. Charles (North) 503 25 Garrett Gingras, Sr 16:56.9 Carol Stream (Glenbar 418 26 24 Nick Drendel, So 16:57.4 Naperville (North) 447 27 25 Dragan Simic, So 16:57.6 Rockton (Hononegah) 399 28 26 Nick Miller, So 16:59.0 Machesney Park (Harle 426 29 27 Chris Woodward, Sr 17:01.1 Naperville (North) 303 30 28 Steve Loran, Jr 17:01.2 Aurora (West) 493 31 29 Matthew McAndrews, Sr 17:04.4 Wheaton (W. Warrenvil 422 32 30 Karsten Jurkiewicz, So 17:04.9 Naperville (North) 479 33 31 Sam Hoffman, So 17:06.3 Wheaton (North) 315 34 32 Matt Lash, Jr 17:06.9 Batavia 458 35 33 Will Novorolsky, Sr 17:07.0 St. Charles (North) 318 36 34 Mike Redmond, So 17:07.2 Batavia 392 37 35 Chris Beaupre, So 17:07.9 Machesney Park (Harle 324 38 36 Jon Keable, Jr 17:08.3 Carpentersville (Dund 460 39 37 Brad Wheeler, Sr 17:08.6 St. Charles (North) 402 40 38 Cameron Reed, So 17:09.7 Machesney Park (Harle 357 41 39 Ryan Ahern, Jr 17:11.8 Geneva 366 42 40 Justin Rodriguez, Sr 17:13.1 Geneva 351 43 41 Ricardo Mancha, Sr 17:17.0 Elgin (H S ) 415 44 42 Ben Becker, Sr 17:17.9 Naperville (North) 508 45 Matt Rurka, So 17:18.6 Lisle (Benet Academy) 360 46 43 Connor Bartel, Jr 17:18.7 Geneva 435 47 44 Matthew Melloch, Jr 17:19.5 Rockford (Boylan) 469 48 45 Derrik Pietrobon, Jr 17:20.1 West Chicago (H S ) 359 49 46 Peter Archibald, So 17:20.2 Geneva 299 50 47 David Herrera, Sr 17:20.5 Aurora (West) 474 51 48 Aidan Askin, So 17:21.1 Wheaton (North) 394 52 49 Shadly Diab, Sr 17:21.8 Machesney Park (Harle 451 53 50 Billy Clink, So 17:22.3 St. Charles (North) 371 54 51 Nate Evans, Sr 17:23.0 Glen Ellyn (Glenbard 270 55 52 Mike Rykoskey, Jr 17:23.9 St. Charles (East) 393 56 53 Nick Coyne, So 17:24.5 Machesney Park (Harle 345 57 54 Jose Duarte, Sr 17:25.3 Elgin (H S ) 277 58 55 William Hennessy, So 17:25.5 Algonquin (Jacobs) 470 59 56 Mike Russo, Sr 17:26.3 West Chicago (H S ) 395 60 57 Robert Garrison, Sr 17:26.8 Machesney Park (Harle 306 61 58 Josh Robinson, So 17:27.0 Aurora (West) 497 62 59 Colin Zimmerman, Sr 17:28.8 Wheaton (W. Warrenvil 501 63 Matt Stewart, So 17:28.9 Aurora (Metea Valley) 441 64 60 Ryan Ballard, Sr 17:29.5 Rockton (Hononegah) 319 65 61 Sam Stoner, Sr 17:30.4 Batavia 423 66 62 Charlie McKeown, Jr 17:31.7 Naperville (North) 285 67 63 Joe Brant, Jr 17:36.8 Aurora (Waubonsie Val 305 68 64 Nate Pealstrom, So 17:37.6 Aurora (West) 513 69 Tyler Winger, Sr 17:37.6 Rockford (Jefferson) 338 70 65 David Lundine, Sr 17:38.1 Crystal Lake (South) 336 71 66 Brian Keogh, Sr 17:38.5 Crystal Lake (South) 332 72 67 Mike Wiechmann, Sr 17:38.9 Carpentersville (Dund 475 73 68 Logan Blair, Sr 17:39.5 Wheaton (North) 414 74 69 Sam Welu, Jr 17:42.2 Naperville (Central) 374 75 70 Mike Lederhouse, So 17:44.0 Glen Ellyn (Glenbard 444 76 71 Blake Miglin, Sr 17:44.3 Rockton (Hononegah) 361 77 72 Eric Blake, Sr 17:44.5 Geneva 286 78 73 Jon Cuzzone, Jr 17:44.7 Aurora (Waubonsie Val 512 79 Evan Jarzynski, Sr 17:44.8 Rockford (Jefferson) 516 80 Roger Klein, Sr 17:45.9 Streamwood 446 81 74 Jacob Schoff, Sr 17:46.4 Rockton (Hononegah) 341 82 75 Brian Roesslein, So 17:47.3 Crystal Lake (South) 478 83 76 Ryan Gorup, Sr 17:48.3 Wheaton (North) 449 84 77 Jackson Wells, So 17:48.4 Rockton (Hononegah) 409 85 78 Matt Stern, Fr 17:51.0 Naperville (Central) 327 86 79 Robert Medina, Jr 17:52.4 Carpentersville (Dund 498 87 Gerardo Paleo, Jr 17:53.2 Aurora (East) 283 88 80 Keith Schumacher, Sr 17:53.2 Algonquin (Jacobs) 457 89 81 Kyle Kuczynski, Sr 17:53.6 St. Charles (North) 279 90 82 Josh Kranz, Sr 17:54.5 Algonquin (Jacobs) 342 91 83 John Ryan, Sr 17:56.3 Crystal Lake (South) 272 92 84 Jake Zahn, Sr 17:56.4 St. Charles (East) 267 93 85 Tim Johnson, Sr 17:56.5 St. Charles (East) 410 94 86 Forrest Thayer, So 17:57.2 Naperville (Central) 373 95 87 Ken Leaf, So 17:57.2 Glen Ellyn (Glenbard 313 96 88 Trevor Hollis, Fr 17:58.9 Batavia 287 97 89 Shenil Dodhia, Sr 17:59.1 Aurora (Waubonsie Val 467 98 90 Evan Morgan, Sr 17:59.3 West Chicago (H S ) 298 99 91 Omar Gomez, Fr 17:59.5 Aurora (West) 269 100 92 Jake Osborne, Sr 18:00.2 St. Charles (East) 511 101 Devan Delorme, Sr 18:03.9 Rockford (Jefferson) 310 102 93 Kevin DiVerde, Sr 18:04.8 Batavia 413 103 94 Chris Weiland, Fr 18:05.0 Naperville (Central) 468 104 95 Dj Muzzy, Sr 18:05.5 West Chicago (H S ) 462 105 96 Roberto Campos, So 18:06.6 West Chicago (H S ) 380 106 97 Brad Wyatt, Jr 18:07.5 Glen Ellyn (Glenbard 405 107 98 Paul Chae, Jr 18:08.4 Naperville (Central) 381 108 99 Aaron Bengtson, Jr 18:08.4 Huntley 388 109 100 Joe Mollica, Sr 18:08.6 Huntley 309 110 101 Andrew Alcott, Sr 18:09.2 Batavia 294 111 102 Eric Pembrook, So 18:10.4 Aurora (Waubonsie Val 517 112 Joel Pinto, Jr 18:12.7 Streamwood 504 113 Tyler Warner, Jr 18:12.9 Carol Stream (Glenbar 502 114 Adrian Perez, Jr 18:13.0 Bartlett 340 115 103 Alex Ortega, Jr 18:15.0 Crystal Lake (South) 275 116 104 Nick Ellingson, Jr 18:15.3 Algonquin (Jacobs) 312 117 105 Kevin Gray, Sr 18:17.0 Batavia 500 118 Joe Stewart, So 18:17.6 Aurora (Metea Valley) 375 119 106 Will Lindstrom, Fr 18:18.2 Glen Ellyn (Glenbard 445 120 107 Tyler Randolph, Jr 18:19.7 Rockton (Hononegah) 322 121 108 Jon Clark, Sr 18:20.8 Carpentersville (Dund 262 122 109 Jared Eads, Sr 18:21.2 St. Charles (East) 431 123 110 Alec Filak, Jr 18:22.5 Rockford (Boylan) 337 124 111 Jason Liuzzi, Sr 18:22.8 Crystal Lake (South) 412 125 112 Luke Valentine, Jr 18:24.1 Naperville (Central) 390 126 113 Eric Wiedenfeld, Sr 18:24.8 Huntley 266 127 114 Mark Hayes, Sr 18:25.1 St. Charles (East) 499 128 Andy Parra, Sr 18:29.2 Aurora (East) 471 129 115 Brent Smith, Sr 18:30.7 West Chicago (H S ) 331 130 116 Ryan Smith, Jr 18:32.6 Carpentersville (Dund 509 131 Nick DalPra, Jr 18:34.2 Rockford (Auburn) 264 132 117 Mike Faith, Sr 18:34.7 St. Charles (East) 505 133 Dan Runzel, So 18:35.8 Elgin (Larkin) 428 134 118 David Bohn, Sr 18:36.8 Rockford (Boylan) 278 135 119 Alex Johnson, Jr 18:36.9 Algonquin (Jacobs) 274 136 120 Dan Carey, Jr 18:38.2 Algonquin (Jacobs) 429 137 121 Mark Chapman, Sr 18:39.8 Rockford (Boylan) 355 138 122 Thomas Small, Sr 18:45.7 Elgin (H S ) 280 139 123 Erik Melchers, Sr 18:46.2 Algonquin (Jacobs) 506 140 Marlon Torres, Jr 18:48.1 Lisle (Benet Academy) 370 141 124 Andrew Erwin, Jr 18:49.7 Glen Ellyn (Glenbard 514 142 Francisco Gonzalez, So 18:50.2 South Elgin 401 143 125 Chandler Poppen, Fr 18:52.9 Machesney Park (Harle 292 144 126 Bornell Nicholson, Jr 18:56.5 Aurora (Waubonsie Val 349 145 127 Zachary Frerichs, Sr 19:06.4 Elgin (H S ) 348 146 128 Michael Frerichs, Sr 19:06.4 Elgin (H S ) 437 147 129 Austin Walsh, Sr 19:09.5 Rockford (Boylan) 384 148 130 Coty Claudio, Sr 19:11.9 Huntley 382 149 131 Dakota Cahill, Sr 19:14.0 Huntley 347 150 132 Rodrigo Flores, Sr 19:14.5 Elgin (H S ) 334 151 133 Andrew Hubbard, Jr 19:20.8 Crystal Lake (South) 383 152 134 Dan Carlson, Sr 19:22.1 Huntley 438 153 135 Piotr Zasdny, Jr 19:26.3 Rockford (Boylan) 389 154 136 Matt Velazquez, Jr 19:27.2 Huntley 510 155 Mark Saul, Sr 20:06.5 Rockford (Auburn) 515 156 Tyler Blum, So 20:09.9 Streamwood 433 157 137 Ben Logli, Sr 20:27.0 Rockford (Boylan) 350 158 138 Nathan Hasken, Fr 20:41.8 Elgin (H S ) 297 159 139 Ryan Bartell, Jr 21:16.5 Aurora (West) 35 finishers among Men Under 3 124 finishers among Men 3 & Up 159 male finishers 0 female finishers 159 total finishers

Return to home page.