Wheaton North Invitational - Flight #7

St. James Farm Forest Preserve

October 4, 2014

41 degrees, cloudy
Results by RealTiming Inc.

        TEAM
 PLACE SCORE          FINISHER          TIME        TEAM         
    1        Erin Reynolds, Jr          18:28.6    Yorkville            
    2        Tami Cardenas, Sr          18:51.0    O'Fallon             
    3        Carolyn Carpenter, So      18:55.9    Naperville Central   
    4        Kate Dorsey, Jr            19:05.1    Glenbard West        
    5        Katelyn Smith, Fr          19:18.0    Crystal Lake Central 
    6        Issy Keup, Fr              19:25.8    Wheaton North        
    7        Meghna Vijayan, So         19:28.5    Neuqua Valley        
    8        Erin Muckian, Jr           19:33.1    York                 
    9        Taylor Stortz, Sr          19:38.0    Lockport             
   10        Natalie Jaramillo, Jr      19:42.3    Lyons Township       
   11        Abby Weber, Sr             19:46.6    St. Ursula Academy (OH) 
   12        Emily Christensen, So      19:49.7    Wheaton-Warrenville South
   13        Olivia Holmes, So          20:01.3    Maine South          
   14        Emma Battin, So            20:01.5    St. Charles East     
   15        Elizabeth Prisby, Fr       20:03.8    Sandburg             
   16        Stephanie Cruz, Jr         20:47.5    Plainfield South     
   17        Emily Dowden, Sr           21:02.8    Bartlett             
   18        Keeley Leary, Fr           21:08.6    Mother McAuley       
   19        Ava Childs, Fr             21:10.9    Glenbard South       
   20        Maddie Buzicky, Jr         21:15.8    Mahomet-Seymour      
   21        Jenna Diers, So            21:24.2    Lincoln-Way Central  
   22        Emily Ng, Fr               21:25.0    Bolingbrook          
   23        Jenna Mathews, Jr          21:28.3    Lincoln-Way West     
   24        Taylor Horowitz, Fr        21:34.7    Benet Academy        
   25        Paige Goesel, Sr           21:34.9    Lincoln-Way East     
   26        Hannah Combs, Sr           21:55.7    Joliet West          
   27        Astra Penawa, So           22:23.7    Lake Park            
   28        Gabe Pineda, Jr            23:04.1    Waubonsie Valley