St. Charles North Invitational - Freshmen/Sophomore Boys

at Leroy Oakes Forest Preserve

September 30, 2017

58 degrees, sunny
Results by RealTiming Inc.

PLACE TEAM                POINTS  PLACES OF FINISHERS              AVG. TIME SPREAD
  1 Naperville Central       30    2    3    4    7   14   25   28  16:37.6  0:25.1
  2 Wheat Warrenville So     63    1   11   12   19   20   32   62  16:46.5  0:45.2
  3 St. Charles East        104    5   17   18   26   38   54   55  16:59.4  0:41.7
  4 Sandburg                112    6   13   22   35   36   49   65  17:01.6  0:36.9
  5 Lyons                   134    8   15   16   47   48   73  106  17:06.4  0:45.0
  6 Geneva                  188   21   37   39   41   50   53   83  17:17.2  0:29.7
  7 Waubonsie Valley        211    9   34   45   56   67   72  112  17:22.5  1:09.3
  8 Jones College Prep      257   33   42   43   69   70   87   88  17:35.2  0:44.9
  9 Batavia                 261   10   40   46   81   84   91   92  17:37.3  1:30.4
 10 St. Charles North       279   29   31   68   75   76   78   98  17:42.6  0:55.8
 11 Marmion Academy         299   44   51   58   61   85   90  109  17:43.0  0:52.9
 12 South Elgin             311   23   52   59   77  100  118  119  17:48.7  1:35.6
 13 Metea Valley            319   30   57   63   80   89  104  107  17:49.7  1:09.2
 14 Jacobs                  325   24   60   66   82   93  113  122  17:53.2  1:25.6
 15 Huntley                 397   64   74   79   86   94   95   96  18:11.2  0:44.1
 16 Benet Academy           482   71   97  101  105  108  117  125  18:36.0  0:55.7
 17 Addison Trail           516   27   99  126  131  133  135  136  20:21.0  6:38.7
 18 Cary-Grove              551  102  103  111  115  120  127  128  19:06.1  0:44.6
 19 Glenbard North          585  110  114  116  121  124  129  130  19:27.4  1:06.8
 20 Streamwood              664  123  132  134  137  138            25:48.6 11:25.6

Incomplete Teams: Lemont

        TEAM
 PLACE SCORE          FINISHER          TIME        TEAM         
    1     1  Jared Peaslee, So          16:14.3    Wheat Warrenville So 
    2     2  Arthur Graham, Fr          16:28.7    Naperville Central   
    3     3  Nethan Ramachandran, So    16:30.3    Naperville Central   
    4     4  Patrick Spisak, So         16:33.0    Naperville Central   
    5     5  Zack Loomis, Fr            16:36.3    St. Charles East     
    6     6  Griffin Lehnahrdt, Fr      16:39.7    Sandburg             
    7     7  Jackson Mize, So           16:42.2    Naperville Central   
    8     8  Jocqael Thorpe, Fr         16:43.0    Lyons                
    9     9  Jackson Bukala, So         16:43.6    Waubonsie Valley     
   10    10  Joseph Knanishu, So        16:47.4    Batavia              
   11    11  Matthew Lifka, Fr          16:49.1    Wheat Warrenville So 
   12    12  Ethan Seng, So             16:50.7    Wheat Warrenville So 
   13    13  Alex Miller, So            16:52.4    Sandburg             
   14    14  Vincent Adamo, So          16:53.8    Naperville Central   
   15    15  Cade Nelson, Fr            16:56.8    Lyons                
   16    16  Luke Armstrong, So         16:57.0    Lyons                
   17    17  Jonathan Olenek, So        16:57.5    St. Charles East     
   18    18  Abu Syed, So               16:57.8    St. Charles East     
   19    19  Jack James, So             16:59.2    Wheat Warrenville So 
   20    20  Joseph Franke, So          16:59.4    Wheat Warrenville So 
   21    21  Aaron Dewey, So            16:59.6    Geneva               
   22    22  Tommy Sieczkowski, Fr      17:02.8    Sandburg             
   23    23  Ryan Harvey, So            17:04.8    South Elgin          
   24    24  Zeke Valdez, So            17:05.1    Jacobs               
   25    25  Christopher Wang, Fr       17:06.4    Naperville Central   
   26    26  Matthew Connell, Fr        17:07.3    St. Charles East     
   27    27  Dylan Moran, Fr            17:11.5    Addison Trail        
   28    28  Andrey Polozov, So         17:12.0    Naperville Central   
   29    29  Tobias Strader, So         17:12.0    St. Charles North    
   30    30  Michael Sakowicz, So       17:12.3    Metea Valley         
   31    31  Kaden Kirby, So            17:13.1    St. Charles North    
   32    32  Rowan Fahey, Fr            17:13.2    Wheat Warrenville So 
   33        Benjamin Smith, Fr         17:13.6    Naperville Central   
   34    33  Anthony Maida, So          17:14.4    Jones College Prep   
   35    34  Joey Sweeney, Fr           17:15.2    Waubonsie Valley     
   36    35  T J Cosler, So             17:16.3    Sandburg             
   37    36  Ian Mc Grath, So           17:16.6    Sandburg             
   38    37  Eric Palmquist, So         17:16.7    Geneva               
   39    38  Ayumu Seiya, So            17:18.0    St. Charles East     
   40    39  Ben Calusinski, Fr         17:19.0    Geneva               
   41    40  Chris Lynch, So            17:19.0    Batavia              
   42    41  Tom Rodgers, Fr            17:21.5    Geneva               
   43        Alan Wandke, So            17:22.4    Naperville Central   
   44    42  Michael Sommese, Fr        17:22.5    Jones College Prep   
   45    43  Aaron Hou, Fr              17:22.8    Jones College Prep   
   46    44  Ernie Rowoldt, So          17:25.2    Marmion Academy      
   47        Kyle Zhao, So              17:25.6    Naperville Central   
   48    45  Toby Mc Guire, So          17:26.1    Waubonsie Valley     
   49    46  Ryan Hamilton, So          17:26.8    Batavia              
   50    47  Scott Miklosz, So          17:27.0    Lyons                
   51    48  Mike Dahl, So              17:27.9    Lyons                
   52    49  Ismail Tineh, Fr           17:28.6    Sandburg             
   53    50  Jacob Caballero, Fr        17:29.3    Geneva               
   54    51  Trevis Clementi, So        17:29.5    Marmion Academy      
   55    52  Derryl Barnes Jr, So       17:29.7    South Elgin          
   56    53  Tim Archibald, Fr          17:32.6    Geneva               
   57    54  Logan Bell, So             17:33.5    St. Charles East     
   58        Brandon Kamp, Fr           17:33.9    Naperville Central   
   59    55  Tyler Tobin, Fr            17:33.9    St. Charles East     
   60    56  Zach Benziger, Fr          17:35.0    Waubonsie Valley     
   61        Payton Fischer, Fr         17:36.5    St. Charles East     
   62    57  Randall Kohout, So         17:37.0    Metea Valley         
   63    58  Charlie Schultz, Fr        17:39.0    Marmion Academy      
   64    59  David Galanes, So          17:39.2    South Elgin          
   65        Jack Thatcher, Fr          17:40.5    Naperville Central   
   66    60  Connor Maloney, Fr         17:41.6    Jacobs               
   67    61  Rohn Ritchie, Fr           17:43.1    Marmion Academy      
   68    62  Gabriel Ham, Fr            17:43.5    Wheat Warrenville So 
   69    63  Krishna Vasudev, So        17:43.8    Metea Valley         
   70    64  Matt Saldivar, So          17:47.3    Huntley              
   71    65  Ahmad Alhayek, Fr          17:47.9    Sandburg             
   72    66  Trevor Petrin, So          17:51.8    Jacobs               
   73    67  Nate Sheppard, So          17:52.8    Waubonsie Valley     
   74    68  Patrick Obernesser, So     17:53.1    St. Charles North    
   75        Stelios Gerousis, Fr       17:53.4    Naperville Central   
   76        Michael DelSignore, Fr     17:55.7    St. Charles East     
   77    69  Matthew Lagges, So         17:56.9    Jones College Prep   
   78        Andrew Brown, So           17:57.7    St. Charles East     
   79        Diego Hernandez, So        17:58.2    Sandburg             
   80        Anthony Malysz, Fr         17:58.3    Sandburg             
   81    70  Andrew Blackledge, Fr      17:59.3    Jones College Prep   
   82    71  Sean Donnelly, Fr          17:59.5    Benet Academy        
   83    72  Robert Szivak, So          18:01.0    Waubonsie Valley     
   84    73  Jackson Siegal, So         18:02.0    Lyons                
   85    74  Owen Cravens, Fr           18:04.8    Huntley              
   86    75  Noah Eng, Fr               18:07.0    St. Charles North    
   87    76  Drew King, So              18:07.7    St. Charles North    
   88        Carson Rewiski, Fr         18:09.1    Wheat Warrenville So 
   89    77  Andrew Jo, So              18:09.1    South Elgin          
   90    78  Scott Wagner, So           18:10.2    St. Charles North    
   91        Sean Li, So                18:10.8    Naperville Central   
   92        Chris Curry, Fr            18:11.3    Naperville Central   
   93    79  Brady Bird, Fr             18:13.4    Huntley              
   94    80  Ryan Schlesinger, So       18:14.1    Metea Valley         
   95        Jason Kennedy, So          18:14.5    Naperville Central   
   96        Collin Freese, Fr          18:14.6    Naperville Central   
   97    81  Ian Rousseau, Fr           18:15.7    Batavia              
   98    82  Sam Albrecht, So           18:16.7    Jacobs               
   99    83  Isaiah Roeder, Fr          18:17.1    Geneva               
  100    84  Josh Newburn, So           18:17.7    Batavia              
  101    85  Anthony Standish, Fr       18:18.0    Marmion Academy      
  102    86  Ryan Besch, Fr             18:19.3    Huntley              
  103    87  Eric Hinch, So             18:19.5    Jones College Prep   
  104    88  Luke Benes, Fr             18:19.8    Jones College Prep   
  105        Carson Bruce, So           18:20.0    Sandburg             
  106    89  Dominic Papa, Fr           18:21.4    Metea Valley         
  107        Michael Molloy, Fr         18:22.6    Sandburg             
  108    90  Nicholas Coffman, Fr       18:28.8    Marmion Academy      
  109    91  Matthew Ashe, So           18:29.1    Batavia              
  110    92  Brody Kmoch, Fr            18:29.9    Batavia              
  111    93  Adrian Penning, So         18:30.7    Jacobs               
  112    94  Thomas Patel, Fr           18:31.4    Huntley              
  113    95  Grant Yonamine, Fr         18:31.9    Huntley              
  114    96  Josh Olson, So             18:32.0    Huntley              
  115        Indy Hauter, Fr            18:33.5    Sandburg             
  116    97  Emmett Culligan, So        18:34.5    Benet Academy        
  117    98  Matthew Motarjeme, So      18:35.8    St. Charles North    
  118        Joseph Symanski, Fr        18:37.1    Naperville Central   
  119        Andrew Burkey, Fr          18:37.6    Huntley              
  120    99  Cole Greaves, Fr           18:39.8    Addison Trail        
  121   100  Pranav Khare, So           18:40.4    South Elgin          
  122        Henry Pierce, So           18:41.1    St. Charles East     
  123   101  Matt Grundman, So          18:43.6    Benet Academy        
  124        Aaron Beck, So             18:43.8    Geneva               
  125   102  Adam Caesar, So            18:44.9    Cary-Grove           
  126   103  Titus Simpson, So          18:45.2    Cary-Grove           
  127   104  John Burns, So             18:45.3    Metea Valley         
  128        Adam Coats, Fr             18:46.0    Geneva               
  129   105  Sage Osborne, Fr           18:47.0    Benet Academy        
  130   106  Ben Mathis, So             18:49.2    Lyons                
  131        Robert Spicer, So          18:49.5    Wheat Warrenville So 
  132        Zachary Dudek, Fr          18:49.8    Wheat Warrenville So 
  133        Jacob Behm, So             18:49.9    Huntley              
  134        Ian Burmeister, So         18:50.2    St. Charles East     
  135        Connor Chadwell, So        18:51.0    Geneva               
  136        Jacob Hollar, So           18:52.2    St. Charles North    
  137        Dan Dederowski, Fr         18:52.5    Sandburg             
  138        Henry Adkins, So           18:52.9    Wheat Warrenville So 
  139        Joshua Taylor, So          18:53.8    Wheat Warrenville So 
  140   107  Jack Coyle, So             18:54.2    Metea Valley         
  141        Matthew Dale, Fr           18:54.3    Wheat Warrenville So 
  142        Jack Klein, So             18:55.0    Metea Valley         
  143   108  Nick Super, So             18:55.2    Benet Academy        
  144   109  Zachary Pyle, Fr           18:57.0    Marmion Academy      
  145        Thatcher Lincheck, Fr      18:57.8    St. Charles North    
  146        Jason Mei, So              18:57.8    Jones College Prep   
  147   110  Jason Flores, Fr           18:58.2    Glenbard North       
  148        Andy Niser, Fr             18:58.5    Jones College Prep   
  149        Sam Phipps, Fr             19:01.1    Marmion Academy      
  150        Jesse Devitt, So           19:01.2    Jones College Prep   
  151        Ryan Fredericks, Fr        19:03.0    Naperville Central   
  152        Raymond Tong, So           19:03.0    Naperville Central   
  153        Nicholas De Bruycker, Fr   19:03.1    Batavia              
  154        Danny Yang, Fr             19:03.3    Naperville Central   
  155        Drew Coyle, So             19:05.0    Metea Valley         
  156        Braden Bernas, So          19:07.6    Metea Valley         
  157        Andrew Hogsed, Fr          19:07.8    Metea Valley         
  158   111  Ethan Rische, Fr           19:08.3    Cary-Grove           
  159        Charlie Sanders, Fr        19:09.0    Wheat Warrenville So 
  160        Alexis Pantoja, So         19:10.3    Jones College Prep   
  161        Zack Freitag, So           19:10.8    Lemont               
  162   112  Josh Bormann, Fr           19:10.9    Waubonsie Valley     
  163   113  Daniyal Rana, Fr           19:11.1    Jacobs               
  164        Cooper Hornstrom, Fr       19:12.6    St. Charles North    
  165        Tommy Conroy, So           19:12.6    Marmion Academy      
  166        Joe Kibbon, Fr             19:12.9    Lemont               
  167        Nicholas Lisanti, So       19:14.8    Jones College Prep   
  168   114  Daisuke Kamiuchi, Fr       19:15.9    Glenbard North       
  169        Saiswaroop Thammineni, So  19:15.9    Metea Valley         
  170        Tommy Edgar, So            19:17.3    St. Charles East     
  171        Eric Zankowski, Fr         19:19.9    St. Charles North    
  172        Colin Greiner, So          19:21.2    Jones College Prep   
  173        Alexander Gazarek, Fr      19:22.0    Wheat Warrenville So 
  174   115  Stephen Sheffel, So        19:22.7    Cary-Grove           
  175        Joshua Mize, Fr            19:22.9    Naperville Central   
  176        Gavin Burns, So            19:24.5    Sandburg             
  177   116  Kameron Alwan, Fr          19:26.1    Glenbard North       
  178        Jack Kostas, Fr            19:26.4    St. Charles East     
  179   117  Ben Barbeau, So            19:26.6    Benet Academy        
  180   118  Nathan Gallo, So           19:27.3    South Elgin          
  181   119  Isaac Zamudio, Fr          19:28.5    South Elgin          
  182        Mohammed Abrar, Fr         19:28.6    Metea Valley         
  183        Christian Gleba, Fr        19:28.8    South Elgin          
  184        David Zdravev, Fr          19:29.2    Waubonsie Valley     
  185   120  Zachary Stordahl, Fr       19:29.5    Cary-Grove           
  186   121  Aidan Rogers, So           19:32.1    Glenbard North       
  187        Chris Llewellyn, So        19:32.3    Marmion Academy      
  188        Will Purcell, So           19:32.7    Waubonsie Valley     
  189        Luke Kranz, Fr             19:34.6    Metea Valley         
  190        Kevin Silbernagel, Fr      19:42.1    Batavia              
  191        Cameron Reynolds, Fr       19:44.2    Batavia              
  192        Aaron Moore, Fr            19:45.6    Batavia              
  193        Blake Bird, So             19:46.2    Huntley              
  194        Xander Lundblad, So        19:46.7    Batavia              
  195        Israel Escobar-Camacho, So 19:47.4    Jones College Prep   
  196        Erik Andersen, Fr          19:49.0    St. Charles North    
  197        Blake Nasternak, Fr        19:50.5    Huntley              
  198        Michael Wagner, So         19:50.9    Wheat Warrenville So 
  199        Vishnu Krishnan, Fr        19:51.5    Metea Valley         
  200   122  Graham Harrison, So        19:53.0    Jacobs               
  201        Jack Leuer, Fr             19:54.0    Marmion Academy      
  202        Philip Marrero, Fr         19:54.3    Naperville Central   
  203        Michael Rauch, Fr          19:57.8    Marmion Academy      
  204   123  Maximo Alanis, So          19:59.8    Streamwood           
  205        Rylan Rathwell, So         20:03.2    Marmion Academy      
  206        Riley Bernas, So           20:04.2    Metea Valley         
  207   124  Mitul Makwana, Fr          20:05.0    Glenbard North       
  208        Petyon Tiseth, So          20:06.0    Marmion Academy      
  209        Sean Kirby, Fr             20:06.4    Sandburg             
  210        Michael Bellavance, Fr     20:07.4    Waubonsie Valley     
  211   125  Finn Adam, So              20:09.7    Benet Academy        
  212        Timothy Lyon, So           20:09.7    St. Charles East     
  213        Nick Guth, Fr              20:10.8    Benet Academy        
  214        Erik Wig, Fr               20:11.7    Waubonsie Valley     
  215        Tyler Lacko, So            20:11.9    Huntley              
  216        Seth Schmitt, Fr           20:11.9    South Elgin          
  217        Addison Edwards, Fr        20:14.1    Metea Valley         
  218        Ryan De Marco, So          20:16.3    Geneva               
  219        Dylan Knanishu, Fr         20:16.5    Batavia              
  220   126  Julian Lara, So            20:18.5    Addison Trail        
  221   127  Spencer Bridge, So         20:19.0    Cary-Grove           
  222        Cooper Toler, Fr           20:20.8    Wheat Warrenville So 
  223   128  Daniel Brubacher, Fr       20:21.5    Cary-Grove           
  224        Nathan Schulhof, So        20:21.6    Batavia              
  225        Aidan Szuch, Fr            20:22.3    St. Charles East     
  226        Max Dunn, Fr               20:24.0    Naperville Central   
  227        Will Melgosa, Fr           20:25.2    Jacobs               
  228        Peter Wallis, Fr           20:25.5    Cary-Grove           
  229   129  Abraham Paramo, Fr         20:25.6    Glenbard North       
  230        Ryan Bennett, Fr           20:30.2    Marmion Academy      
  231        Ben Zimmerman, Fr          20:30.8    Geneva               
  232        Conner Schiltz, Fr         20:30.8    Naperville Central   
  233        Zach Cardoza, Fr           20:32.5    Jacobs               
  234        Jimmy Walsh, Fr            20:34.5    Naperville Central   
  235        Matthew Shaughnessy, Fr    20:35.2    St. Charles North    
  236        Quentin Skelley, Fr        20:37.8    Cary-Grove           
  237        Colin Frank, So            20:39.8    South Elgin          
  238        Payton Damsch, So          20:44.0    Huntley              
  239        Harrison Zhang, Fr         20:45.2    Naperville Central   
  240        Milan Dave, So             20:45.8    Batavia              
  241        Colin Pearson, Fr          20:47.9    Sandburg             
  242        Gary Ronning, So           20:48.2    Marmion Academy      
  243        Jacob Grisch, Fr           20:48.4    Marmion Academy      
  244        Connor Farrell, Fr         20:48.5    Benet Academy        
  245        Charles Burns, So          20:49.9    Lemont               
  246        Mitchel Junkas, Fr         20:52.7    St. Charles East     
  247        Luke Schletz, Fr           20:57.9    St. Charles East     
  248        T J Narayan, So            20:58.6    Waubonsie Valley     
  249        Ahmad Ishfaq, Fr           20:59.4    Metea Valley         
  250        Arin Chu, Fr               21:00.1    St. Charles East     
  251        Alec Williamson, Fr        21:00.1    Naperville Central   
  252        Brian Godoy, So            21:01.3    Naperville Central   
  253        Steven Desch, Fr           21:02.1    Naperville Central   
  254   130  Harry Llobrera, Fr         21:02.5    Glenbard North       
  255        Daniel Graci, Fr           21:03.6    St. Charles East     
  256        Rhagav Bhan, So            21:06.9    Sandburg             
  257        Ethan Grimoldby, So        21:07.8    Batavia              
  258        Xavier Requena, Fr         21:09.8    Jacobs               
  259        Joe Lipinski, So           21:11.1    Benet Academy        
  260        Matthew Styrna, Fr         21:12.8    Geneva               
  261        Jacob Mielczarek, So       21:13.4    Lemont               
  262        Nate Black, Fr             21:15.4    Huntley              
  263        Ryan Lahey, Fr             21:17.4    Wheat Warrenville So 
  264        Jacob Gockley, Fr          21:19.0    Cary-Grove           
  265        Jackson Schmitt-Vallejo, Fr
                                       21:25.0    Jacobs               
  266        Ryan Droesch, Fr           21:25.5    South Elgin          
  267        Sam Melgosa, Fr            21:25.7    Jacobs               
  268        Joey Chaidez, Fr           21:28.1    Glenbard North       
  269        Matthew Woodford, So       21:31.1    Marmion Academy      
  270        Jay Tribble, So            21:34.1    St. Charles East     
  271        Vincent Zheng, Fr          21:35.4    Glenbard North       
  272   131  Yuanxu Zhang, So           21:45.2    Addison Trail        
  273        Warren Swanson, Fr         21:47.6    Marmion Academy      
  274        Yash Mazumdar, So          21:49.8    Naperville Central   
  275        Julian Churchill, Fr       21:51.5    St. Charles East     
  276        Gaveen Godage, So          21:52.2    Metea Valley         
  277        William Dorries, So        21:53.3    Benet Academy        
  278        Gustave Lackner, Fr        21:54.8    St. Charles North    
  279        Julius Slimko, Fr          21:55.0    Cary-Grove           
  280        Alexis Roa, So             21:56.8    South Elgin          
  281        Jacob Martens, So          21:59.3    Marmion Academy      
  282        Jack Goddard, Fr           21:59.7    Marmion Academy      
  283        Noah Liss, So              22:01.9    Waubonsie Valley     
  284   132  Andrew Valdovinos, So      22:14.1    Streamwood           
  285        Junyoung Jeong, Fr         22:14.9    Naperville Central   
  286        Reid Otte, So              22:17.0    St. Charles East     
  287        Yafet Kinfe, So            22:17.1    Wheat Warrenville So 
  288        Abyan Moiz, Fr             22:19.1    Metea Valley         
  289        Max Schotz, Fr             22:19.1    Metea Valley         
  290        Michael Flowers, Fr        22:20.6    Metea Valley         
  291        Lauden Edwards, Fr         22:21.3    Glenbard North       
  292        Alex Gruener, Fr           22:21.5    Batavia              
  293        Austion Fulks, Fr          22:21.9    Glenbard North       
  294        Andrew Rohan, So           22:22.6    Sandburg             
  295        Elias Ramirez, Fr          22:23.2    Batavia              
  296        Kevin Nunkovich, Fr        22:24.1    Wheat Warrenville So 
  297        Ryan San Juan, Fr          22:26.5    Jones College Prep   
  298        Erick Rios, So             22:26.7    Wheat Warrenville So 
  299        Patrick Kearney, Fr        22:26.8    Waubonsie Valley     
  300        Jack Hanus, So             22:30.4    Benet Academy        
  301        Bradley Swieter, So        22:34.8    Metea Valley         
  302        Shashank Sangireddy, So    22:40.3    Huntley              
  303        Adam Lukas, Fr             22:44.6    Batavia              
  304        Christopher Achammer, So   22:50.2    Wheat Warrenville So 
  305        Michael Grafer, So         22:52.4    Glenbard North       
  306        Charlie Okolita, So        22:56.7    Marmion Academy      
  307        D'Alessandro Aguilar, Fr   23:03.9    South Elgin          
  308        Jack Shannon, So           23:08.3    Benet Academy        
  309        Michael Stewart, Fr        23:12.4    Jones College Prep   
  310        Nicholas Mika, Fr          23:12.5    Metea Valley         
  311        Kaden Robb, So             23:22.6    Naperville Central   
  312        Tom Braaten, So            23:22.8    Huntley              
  313        Cesar Maldonado Jr, Fr     23:28.6    Naperville Central   
  314        Carlos Gomez, Fr           23:31.6    Geneva               
  315        Allen Boongaling, Fr       23:42.2    South Elgin          
  316        Victor Zura, Fr            23:44.8    South Elgin          
  317   133  Ulysses Valdez, Fr         23:50.1    Addison Trail        
  318        Josh Branstad, Fr          23:50.3    Geneva               
  319        Riley Sherman, Fr          24:04.0    South Elgin          
  320        John Havens, So            24:04.7    St. Charles North    
  321        Major Major, Fr            24:05.2    Sandburg             
  322        Ethan Borromeo, Fr         24:05.8    South Elgin          
  323        Casper Run, Fr             24:10.8    South Elgin          
  324        Luke Vandy, Fr             24:32.7    Huntley              
  325   134  Xavier Lee, Fr             24:50.7    Streamwood           
  326        Joe Aabram, Fr             24:52.8    Naperville Central   
  327        Edward Downey I I I, Fr    25:26.6    Wheat Warrenville So 
  328   135  Kevin Perales, So          25:32.5    Addison Trail        
  329        Sebastian Reyes, Fr        26:09.1    South Elgin          
  330   136  Tommy Fuelts, So           26:15.2    Addison Trail        
  331        Carlos MendozaJuarez, Fr   26:16.2    Jacobs               
  332        Anthony Tinerella, So      26:23.6    Marmion Academy      
  333        Zain Mustafa, Fr           26:38.2    Jacobs               
  334        Jacob Skoczen, Fr          26:38.6    Sandburg             
  335        Daniel Soule, Fr           26:47.3    St. Charles East     
  336        Jiawei Chen, Fr            26:48.2    Naperville Central   
  337        James Drnec, Fr            27:29.5    Sandburg             
  338        Diego Lopez, Fr            27:42.9    Addison Trail        
  339        Brandon Zaragoza, Fr       29:58.8    Jacobs               
  340        Nikola Bilaver, Fr         30:28.5    Jones College Prep   
  341   137  Daniel Ramirez, Fr         30:33.2    Streamwood           
  342   138  Omar Reyes, Fr             31:25.4    Streamwood