St. Charles North Invitational - Open Boys

at Leroy Oakes Forest Preserve

September 30, 2017

62 degrees, sunny
Results by RealTiming Inc.

PLACE TEAM                POINTS  PLACES OF FINISHERS              AVG. TIME SPREAD
  1 Wheat Warrenville So     48    1    5   10   14   18   23   27  17:17.2  0:55.7
  2 St. Charles East         54    2    3   11   13   25   45   50  17:17.0  1:00.9
  3 Marmion Academy         130    9   15   22   33   51   55   56  17:46.0  0:55.8
  4 Lyons                   146   17   21   30   34   44   47   48  17:51.7  0:31.1
  5 St. Charles North       163    6   12   26   37   82   86   95  17:54.2  1:52.2
  6 Naperville Central      190    7   39   40   46   58   61   65  17:59.8  1:10.7
  7 Sandburg                234   31   43   49   54   57   71   78  18:10.7  0:32.7
  8 South Elgin             236    4   35   62   67   68   73   79  18:12.9  1:35.0
  9 Waubonsie Valley        237   28   29   53   63   64   74   93  18:14.9  0:48.2
 10 Batavia                 272   16   19   72   77   88   89       18:27.3  1:37.9
 11 Benet Academy           276   36   38   59   60   83   87   91  18:25.1  1:07.9
 12 Geneva                  316   24   52   69   75   96            18:40.3  1:57.6
 13 Jones College Prep      353    8   76   85   90   94  104  119  18:50.9  2:12.7
 14 Cary-Grove              388   32   66   84  101  105  110  116  19:12.3  2:21.7
 15 Lemont                  393   42   80   81   92   98  100  107  19:04.4  1:44.6
 16 Jacobs                  412   20   70  103  108  111  112  113  19:37.3  3:17.3
 17 Glenbard North          448   41   97   99  102  109  114       19:42.1  2:33.1
 18 Addison Trail           576  106  115  117  118  120  121       23:00.7  4:48.4

Incomplete Teams: Metea Valley, Streamwood, Huntley, Prairie Ridge

        TEAM
 PLACE SCORE          FINISHER          TIME        TEAM         
    1        James Lasak, Sr            16:13.9    Prairie Ridge        
    2     1  Solomon Michalak, Sr       16:44.5    Wheat Warrenville So 
    3     2  Michael Larry, Jr          16:45.8    St. Charles East     
    4     3  Charles Murphy, Jr         16:54.0    St. Charles East     
    5     4  Brady Tolva, Sr            17:07.5    South Elgin          
    6     5  Adam Leonard, Sr           17:10.8    Wheat Warrenville So 
    7     6  Connor Cahill, Sr          17:12.1    St. Charles North    
    8     7  Charles Mallin, Sr         17:15.0    Naperville Central   
    9        Benjamin Malloy, Jr        17:18.4    Metea Valley         
   10     8  Diego Medina, So           17:19.6    Jones College Prep   
   11     9  Cormac Dietz, Jr           17:20.4    Marmion Academy      
   12    10  Connor Burns, Sr           17:20.4    Wheat Warrenville So 
   13        Max Carmona, Jr            17:24.4    Metea Valley         
   14    11  Jeremiah Wilson, Jr        17:28.3    St. Charles East     
   15    12  Nicolas Gutierrez, Jr      17:29.0    St. Charles North    
   16    13  Lucas Manuel, Jr           17:30.2    St. Charles East     
   17    14  Matthew Rice, Jr           17:30.4    Wheat Warrenville So 
   18    15  Keegan Bennett, Jr         17:34.3    Marmion Academy      
   19        Derek Zimmerman, Sr        17:34.8    Huntley              
   20    16  Zachary Flitsch, Sr        17:37.0    Batavia              
   21    17  Matt Murray, Jr            17:38.9    Lyons                
   22    18  Joseph Kim, Sr             17:40.2    Wheat Warrenville So 
   23    19  Anton Alley, Sr            17:40.3    Batavia              
   24    20  Colin Boysen, Sr           17:40.7    Jacobs               
   25    21  Joseph Trutenko, Jr        17:42.1    Lyons                
   26    22  Ryan Conti, Sr             17:43.6    Marmion Academy      
   27    23  Evan Guthrie, Jr           17:45.6    Wheat Warrenville So 
   28    24  Dan O'Connell, Sr          17:45.7    Geneva               
   29    25  Kyle Izzo, Sr              17:46.6    St. Charles East     
   30    26  Connor Nelis, Jr           17:46.7    St. Charles North    
   31    27  Cole Dixon, Sr             17:49.8    Wheat Warrenville So 
   32    28  Cam Schiro, Jr             17:50.2    Waubonsie Valley     
   33    29  Bhavin Patel, Jr           17:50.5    Waubonsie Valley     
   34    30  Aiden Mc Bride, Jr         17:50.5    Lyons                
   35    31  John Cunningham, Jr        17:50.5    Sandburg             
   36        Jared Walsh, Sr            17:51.2    Wheat Warrenville So 
   37    32  Juan Camargo, Jr           17:53.5    Cary-Grove           
   38    33  Zach Orpilla, Sr           17:55.3    Marmion Academy      
   39    34  Jesse Lusier, Jr           17:57.1    Lyons                
   40        Shane Hochmuth, Jr         17:57.4    Huntley              
   41    35  Aidan Lewis, Jr            17:57.6    South Elgin          
   42    36  Jeffery Gaydos, Jr         17:58.4    Benet Academy        
   43    37  Connor Jacobs, Sr          17:59.1    St. Charles North    
   44        Nathaniel Newson, Sr       18:00.6    Metea Valley         
   45        Luke Reynolds, Jr          18:00.7    Wheat Warrenville So 
   46    38  Greg Comonal, Jr           18:01.4    Benet Academy        
   47    39  Nicholas Vassilakis, Sr    18:01.9    Naperville Central   
   48        Ellis Laveen, Jr           18:01.9    Wheat Warrenville So 
   49    40  Daniel Gallagher, Jr       18:04.9    Naperville Central   
   50    41  Alex Sowa, Jr              18:05.0    Glenbard North       
   51    42  Thomas Irace, Sr           18:05.3    Lemont               
   52    43  Brendan Duffy, Sr          18:06.7    Sandburg             
   53        Zach Rojek, Jr             18:09.6    Huntley              
   54    44  Sam Nowak, Fr              18:09.9    Lyons                
   55    45  Devin Landers, Jr          18:10.5    St. Charles East     
   56        Haisong Yang, Sr           18:10.9    Wheat Warrenville So 
   57    46  Zakariah Mikos, Jr         18:11.8    Naperville Central   
   58    47  Mitch Gardner, Sr          18:12.1    Lyons                
   59    48  Teddy Lynch, Fr            18:12.9    Lyons                
   60    49  Matt Sak, Jr               18:13.1    Sandburg             
   61        Matthew Strong, Sr         18:13.3    Wheat Warrenville So 
   62        Peter Ruffolo, So          18:15.6    Wheat Warrenville So 
   63        Peter Marra, Sr            18:15.7    Wheat Warrenville So 
   64    50  Nate Pearce, Sr            18:15.8    St. Charles East     
   65    51  Evan Turcich, Sr           18:16.2    Marmion Academy      
   66        James Murray, Jr           18:16.7    Lyons                
   67    52  Nathan Walinder, Jr        18:17.1    Geneva               
   68        Sean Foley, Sr             18:18.3    Wheat Warrenville So 
   69    53  Mohamad El Saghir, Jr      18:19.4    Waubonsie Valley     
   70    54  Jeffrey Spaargaren, Jr     18:19.8    Sandburg             
   71    55  Christian Schultz, Jr      18:21.2    Marmion Academy      
   72    56  Sean Kramer, Jr            18:21.6    Marmion Academy      
   73    57  Chris Pearson, Jr          18:23.2    Sandburg             
   74        Dan Baeza, Jr              18:23.2    Lyons                
   75        Stephen Rudofski, Sr       18:23.3    Lyons                
   76        William Hess, Jr           18:23.4    Lyons                
   77    58  Kyle Thornton, Jr          18:25.6    Naperville Central   
   78        Gabe Manisco, Jr           18:25.9    St. Charles East     
   79        Andrew Rentz, So           18:26.1    Lyons                
   80    59  Liam Collins, Jr           18:28.4    Benet Academy        
   81    60  Sam Gamez, Sr              18:31.0    Benet Academy        
   82    61  Terence Fielden, Jr        18:34.3    Naperville Central   
   83    62  David Hahn, Jr             18:34.7    South Elgin          
   84    63  Andres Perez, Sr           18:36.1    Waubonsie Valley     
   85    64  David Lennon, Jr           18:38.4    Waubonsie Valley     
   86    65  Hyejun Jeong, Jr           18:39.3    Naperville Central   
   87        Reece Nadle, Sr            18:39.5    Lyons                
   88    66  Daniel Flores, Jr          18:39.7    Cary-Grove           
   89    67  Sergio Mares, Sr           18:42.1    South Elgin          
   90        Christian Hagn, So         18:42.5    Lyons                
   91    68  Jake Tokarewich, Jr        18:42.5    South Elgin          
   92        Henry Cremins, Fr          18:42.9    Lyons                
   93        Brandon Ng, So             18:43.8    Lyons                
   94        Dan Nyhan, Sr              18:44.0    Lyons                
   95    69  Andrew Olenek, Jr          18:44.1    Geneva               
   96    70  Vijdan Hanafi, Sr          18:47.6    Jacobs               
   97    71  James LeGrand, Sr          18:47.7    Sandburg             
   98    72  Noah Laurich, Jr           18:49.3    Batavia              
   99    73  Jeevan Acharya, Sr         18:49.8    South Elgin          
  100    74  David Chen, Jr             18:51.0    Waubonsie Valley     
  101    75  Colin Clancy, Sr           18:51.2    Geneva               
  102        Ryan Dunn, Fr              18:51.4    Lyons                
  103        Nicholas Ward, Sr          18:53.5    Marmion Academy      
  104    76  Jonathan Garcia, Jr        18:54.7    Jones College Prep   
  105    77  Joeseph Jakubaitis, Sr     18:55.0    Batavia              
  106    78  Sam Lane, Jr               18:56.2    Sandburg             
  107        Nick Garbe, Sr             18:57.7    Lyons                
  108        Ryan Eschman, Sr           18:57.8    Prairie Ridge        
  109    79  Dylan Peterson, Sr         18:58.5    South Elgin          
  110        Michael Mc Dermott, Fr     19:01.7    Lyons                
  111    80  Nathan Pawlak, Jr          19:02.7    Lemont               
  112    81  Matt Freese, Sr            19:03.7    Lemont               
  113    82  Hunter Roberts, Sr         19:04.3    St. Charles North    
  114        Miles Kaminski, Fr         19:05.8    Lyons                
  115    83  Patrick Coffey, Jr         19:06.2    Benet Academy        
  116    84  Grant Lehman, Jr           19:07.8    Cary-Grove           
  117        Braedan Johnson, Jr        19:08.0    Wheat Warrenville So 
  118    85  Elijah Greiner, Sr         19:09.7    Jones College Prep   
  119    86  Cody Martin, Jr            19:11.4    St. Charles North    
  120        Victor Aletich, So         19:12.0    Lyons                
  121    87  Tommy Wall, Jr             19:12.5    Benet Academy        
  122        Marcelo Claure, Jr         19:13.8    Sandburg             
  123    88  Derek Cepolski, Jr         19:14.8    Batavia              
  124    89  Thomas Prosser, Sr         19:15.5    Batavia              
  125    90  Erich Sauer, Jr            19:18.1    Jones College Prep   
  126    91  Casey O'Brien, Jr          19:19.3    Benet Academy        
  127        Jason Jezek, Sr            19:19.3    St. Charles East     
  128        Owen Scaufelberger, Jr     19:19.5    Lyons                
  129    92  Luke DeBiase, Sr           19:20.2    Lemont               
  130        August Woywood, Jr         19:20.7    Lyons                
  131        Sean Pittacora, Jr         19:21.6    Sandburg             
  132        Patrick Kelley, Sr         19:22.7    Wheat Warrenville So 
  133        Luke Riordan, Jr           19:22.8    Lyons                
  134        Sean Mulcrone, Fr          19:24.0    Lyons                
  135        Matthew Stathopoulos, Jr   19:29.8    St. Charles East     
  136    93  Aditya Anand, Jr           19:30.2    Waubonsie Valley     
  137        Ian Bradford, Jr           19:31.6    St. Charles East     
  138        Nolan Keene, Jr            19:32.1    St. Charles East     
  139    94  Jacob Trejo, Sr            19:32.3    Jones College Prep   
  140        Michael Wulffe, Jr         19:33.7    Benet Academy        
  141        Jack Boo, Sr               19:33.8    Lyons                
  142        Emmanuel Barrera, Jr       19:38.4    Waubonsie Valley     
  143        Robert Cicciarelli, Jr     19:39.9    Lyons                
  144        Danny Toughy, So           19:41.2    Lyons                
  145        Jasper Burns, Fr           19:41.4    Lyons                
  146        Carson Hart, So            19:42.0    Lyons                
  147    95  Devin Kurbyun, Jr          19:42.0    St. Charles North    
  148        John Brown, Sr             19:42.1    Lyons                
  149    96  Teddy Webster, Jr          19:43.3    Geneva               
  150        Justin Brown, Jr           19:43.8    Lyons                
  151    97  Steven Dimov, Jr           19:45.9    Glenbard North       
  152        Griffin Stark, Sr          19:46.9    Lyons                
  153        Ben Williams, Jr           19:47.2    Sandburg             
  154        Jonathan Duelm, Sr         19:47.5    Lyons                
  155        William Wojicki, Sr        19:49.3    Lyons                
  156    98  Owen Ganzer, Sr            19:49.9    Lemont               
  157        Samyag Madrecha, Jr        19:50.7    Waubonsie Valley     
  158        Andrew Carolloa, Jr        19:51.0    Sandburg             
  159    99  Joseph Nichols, Jr         19:51.6    Glenbard North       
  160        Brendan Dunne, So          19:53.6    Lyons                
  161        Christopher Aldridge, Fr   19:54.0    Lyons                
  162        Elliot Kwilinski, Jr       19:55.2    Benet Academy        
  163        Eric Kenes, Jr             19:59.3    Sandburg             
  164        Quinn Tischler, So         20:00.0    Lyons                
  165        David Kopp, So             20:00.4    Lyons                
  166        Joseph De Santis, Jr       20:00.9    St. Charles North    
  167        Patrick Malec, Jr          20:01.2    Benet Academy        
  168   100  Andres De La Vega, Sr      20:01.3    Lemont               
  169        Matt Carlson, Jr           20:01.4    Sandburg             
  170        Max Dike, Fr               20:01.8    Lyons                
  171        Andrew Marquardt, Sr       20:03.6    Benet Academy        
  172        Jack Grundman, Sr          20:03.8    Benet Academy        
  173        Christian Graffy, Jr       20:04.6    South Elgin          
  174        Dylan Cabrera, Jr          20:05.3    St. Charles North    
  175   101  Otto Skelley, Jr           20:05.3    Cary-Grove           
  176        Grant Helmetag, So         20:06.4    Lyons                
  177        Samuel Morales, Fr         20:07.4    Lyons                
  178        Jack Yang, Jr              20:09.4    Naperville Central   
  179   102  Nicholas Buscarino, Jr     20:09.8    Glenbard North       
  180        Maxwell Flesch, Jr         20:10.0    St. Charles East     
  181        Antonio Giron, Sr          20:10.9    Lyons                
  182        Adam Rudofski, Fr          20:11.4    Lyons                
  183   103  Nicholas Spiro, Jr         20:12.2    Jacobs               
  184   104  Jack Raya, Jr              20:13.8    Jones College Prep   
  185        Jacob Karp, Jr             20:14.3    Sandburg             
  186        Jake Reinhofer, Sr         20:14.7    South Elgin          
  187   105  Steven Soli, Sr            20:15.1    Cary-Grove           
  188   106  Daniel Martinez, Sr        20:15.2    Addison Trail        
  189        Matt Blouin, So            20:15.2    Lyons                
  190   107  Colin Nicholson, Sr        20:21.2    Lemont               
  191        Jack Reicherts, Jr         20:21.3    Naperville Central   
  192        Mark Fillar, Sr            20:21.5    Marmion Academy      
  193        Dante Plata, So            20:24.8    Lyons                
  194        Josiah Havens, Sr          20:25.5    St. Charles North    
  195        Dylan Stark, Sr            20:25.6    Lyons                
  196        Cory Cabanski, Jr          20:25.7    Lemont               
  197        Alex Trickey, Jr           20:26.0    Naperville Central   
  198   108  Kyle Endo, Jr              20:28.2    Jacobs               
  199        Tyler Hudon, Sr            20:28.9    St. Charles East     
  200        Drew Bolender, Sr          20:30.4    St. Charles North    
  201        Michael Mac Donald, Jr     20:31.1    Lyons                
  202        Nicholas Weibel, Jr        20:31.6    Naperville Central   
  203        William Bartenhagen, Jr    20:32.9    Benet Academy        
  204        Camillo Sebastian River, Jr
                                       20:33.1    South Elgin          
  205        Thomas Shen, Sr            20:36.2    Naperville Central   
  206        Jake Taylor, Fr            20:37.7    Lyons                
  207   109  Collin Verne, Sr           20:38.1    Glenbard North       
  208        Ryan Middendorf, So        20:41.1    Lyons                
  209        Kevin Walz, Jr             20:41.2    Benet Academy        
  210        Jake Edmunds, Sr           20:41.8    Naperville Central   
  211        Mario Haro, Jr             20:43.0    Wheat Warrenville So 
  212        Christopher Baraglia, Jr   20:43.4    St. Charles North    
  213        John Haggerty, Jr          20:43.9    Lyons                
  214        Alex Cefali, Sr            20:44.5    Lyons                
  215   110  Jett Halverson, Jr         20:44.7    Cary-Grove           
  216        Ben Rademaker, Fr          20:45.2    Lyons                
  217        Nathan Kuryla, Jr          20:45.7    St. Charles North    
  218        Artur Konopka, Jr          20:48.1    Lyons                
  219        Timothy Shen, Sr           20:49.9    Naperville Central   
  220        Samuel Harders, Fr         20:52.5    Lyons                
  221        Ethan Culver, Sr           20:53.4    South Elgin          
  222        Alex Thiakos, Sr           20:54.3    Lyons                
  223        Nathan Melby, Fr           20:55.2    Lyons                
  224        Matthew Park, Sr           20:56.8    Naperville Central   
  225        Cole Christensen, Jr       20:57.5    St. Charles North    
  226        Robert Payton, Jr          20:57.9    Naperville Central   
  227   111  Mitchell Barrett, Jr       20:58.0    Jacobs               
  228        Clayton Borges, Jr         20:58.7    Lyons                
  229        Charlie Adkins, Sr         20:58.9    Wheat Warrenville So 
  230        Tim Houston, Sr            20:59.0    Lyons                
  231        O'Connell Joseph, Fr       21:01.0    Lyons                
  232   112  Collin Waddell, Sr         21:01.4    Jacobs               
  233        Connor Duffy, Sr           21:01.9    Lyons                
  234   113  Victor Castillo Aguero, Sr 21:02.6    Jacobs               
  235        Cameron Schneider, Sr      21:05.2    Jacobs               
  236        Griffin Vizgirda, Sr       21:08.2    Lyons                
  237        Joseph Langan, Sr          21:09.8    Lyons                
  238        Erik Gustafson, Sr         21:10.4    St. Charles North    
  239        Francis Lo Cascio, Jr      21:11.3    St. Charles East     
  240        Anthony Bray, Fr           21:11.6    Lyons                
  241        Jack Carolan, So           21:13.5    Lyons                
  242        Eli Newlin, Fr             21:14.4    Lyons                
  243        Liam Jones, Sr             21:16.8    St. Charles North    
  244        Justin Fergestad, Fr       21:19.7    Lyons                
  245        Luke Schander, Sr          21:22.7    Benet Academy        
  246        Anton Zange, Sr            21:22.8    Jacobs               
  247        Matthew Baumbach, Jr       21:23.3    St. Charles North    
  248        Justin Groves, Sr          21:24.1    Naperville Central   
  249        Nathan Scriba, Fr          21:26.8    Lyons                
  250        Sebastian Segura, Jr       21:26.8    Huntley              
  251        Malachy Collins, Sr        21:30.2    Lyons                
  252        Tony Schafer, Fr           21:31.0    Marmion Academy      
  253        Chris Raimbault, Jr        21:32.0    Sandburg             
  254        Ivo Komornicki, Sr         21:34.2    Naperville Central   
  255        Marcos Garcia, Jr          21:35.0    Marmion Academy      
  256        Tim Curley, Sr             21:38.8    Lyons                
  257        Jackson Friedman, Fr       21:40.5    Lyons                
  258        Jack Lanigan, So           21:41.5    Lyons                
  259   114  Alex Tecuanhuehue, Sr      21:42.1    Glenbard North       
  260        Steven Baker, Jr           21:42.2    Marmion Academy      
  261        Luke London, Sr            21:43.3    South Elgin          
  262        Joseph Kim, Sr             21:44.6    Naperville Central   
  263        Finley Scotty, So          21:45.9    Lyons                
  264        Kelson Slotemaker, Sr      21:46.7    Jacobs               
  265        Taylor Xia, Jr             21:48.1    Naperville Central   
  266        Matteo Caufield, Jr        21:49.1    Benet Academy        
  267        Ben Kash, Sr               21:51.5    Benet Academy        
  268        Ryan Stark, Fr             21:51.7    Lyons                
  269        George Bobis, Fr           21:52.5    Lyons                
  270        Alex Fergestad, Fr         21:53.0    Lyons                
  271        William Killian, Fr        21:59.3    Lyons                
  272        Peter Lloyd, Fr            22:01.6    Lyons                
  273        Jacob Aalfs, Jr            22:08.6    St. Charles North    
  274        Connor Talken, Sr          22:08.7    St. Charles East     
  275        George Vecchio, Sr         22:11.2    Lyons                
  276        Robert Tornabene, Sr       22:20.5    South Elgin          
  277        Sam Kapalin, Sr            22:21.0    Prairie Ridge        
  278        Tyler Mc Kenzie, Sr        22:22.6    Benet Academy        
  279        Yaw Asiamah, Sr            22:25.6    St. Charles North    
  280   115  Oscar Dominguez, Jr        22:25.8    Addison Trail        
  281        Andrew Rojas, Jr           22:29.2    Lyons                
  282        Luka Kosic, Sr             22:29.9    Lyons                
  283        Michael Caiafa, Jr         22:31.1    St. Charles North    
  284        Charlie Drayer, Jr         22:33.1    Marmion Academy      
  285        Benjamin Van Lue, Jr       22:35.4    St. Charles East     
  286        Justin Alonzo, So          22:48.8    Lyons                
  287        Patrick Enochs, Jr         22:49.0    Benet Academy        
  288        Rory Gordon, Jr            22:49.9    Benet Academy        
  289        Ryan Soule, Jr             22:50.9    St. Charles East     
  290   116  William Freskos, Jr        22:55.4    Cary-Grove           
  291        Emmett Larman, So          22:58.1    Lyons                
  292        Christian Tello, Jr        23:07.6    Streamwood           
  293        Derrick Combs, Sr          23:14.4    Streamwood           
  294        Liam Mc Kenna, Jr          23:16.5    Naperville Central   
  295        Carl Calarde, Jr           23:21.2    Metea Valley         
  296        Roland Rondez, Sr          23:24.7    Lyons                
  297   117  Noah Boucekkine, Sr        23:27.0    Addison Trail        
  298        Emil Kosic, Fr             23:30.0    Lyons                
  299        Ben Barney, Fr             23:30.8    Lyons                
  300        Jack Rademaker, Jr         23:31.8    Lyons                
  301        Jack Caton, Sr             23:39.0    Marmion Academy      
  302        Colin Walsh, So            23:45.0    Lyons                
  303        Conor Dunlavy, Fr          23:46.5    Lyons                
  304        Lars Lonnroth, Jr          23:48.9    Lyons                
  305        Sean Pearson, Fr           23:48.9    Lyons                
  306   118  Rodrigo Perales, Jr        23:52.2    Addison Trail        
  307        Hadi Ahmed, Jr             23:57.2    Waubonsie Valley     
  308        Nick Johnson, Jr           24:10.8    Lyons                
  309        Alex Pilling, Sr           24:18.8    Benet Academy        
  310        Nick Jasinski, Fr          24:25.3    Lyons                
  311        Jack Verdin, Sr            24:26.4    Lyons                
  312   119  Zev Goldberg, Sr           24:27.8    Jones College Prep   
  313        Jack Leonard, Jr           24:49.0    St. Charles North    
  314        Tyler Hill, Sr             24:56.8    Lemont               
  315        Richard Garcia, Sr         24:57.7    Streamwood           
  316   120  Luis Valdez, Jr            25:03.5    Addison Trail        
  317        Ryan Mc Guire, So          25:23.3    Lyons                
  318        Michael Boyle, Sr          25:29.6    Benet Academy        
  319        Areeb Abubaker, Jr         25:37.3    Sandburg             
  320        John Trent, Sr             26:13.1    Jacobs               
  321   121  Ezekiel Lopez, Fr          26:45.6    Addison Trail        
  322        Tyler Domaradzki, Fr       27:00.6    Lyons                
  323        Kristian Kosic, Fr         27:02.4    Lyons                
  324        Ryan Johnson, Jr           27:35.5    Naperville Central   
  325        Sidharth Laxminarayan, Sr  29:53.3    Naperville Central   
  326        Kyle Thurber, Jr           32:28.9    Jacobs